Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zawiercie

Wigilia dla samotnych 2011

Strona główna » Aktualności » Wigilia dla samotnych 2011

wielkość tekstu: A | A | A

 Tuż przed świętami w restauracji Life spotkali się na tradycyjnej Wigilii starsi i samotni mieszkańcy naszego miasta. Spotkanie to sztandarową impreza Spółdzielni Mieszkaniowej Zawiercie .Przybyło na nią ponad 110 osób. I może nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że odbywa się już od 20 lat, a jej inspiratorem i głównym orędownikiem jest Prezes Zarządu Spółdzielni – Stanisław Sokół.

Wśród zaproszonych gośc byli m.in.: Ryszard Mach – Prezydent Zawiercia, Ryszard Miszczyk - Wiceprezes ds. Eksploatacji i Inwestycji, Krystyna Podmagórska - Wiceprezes ds. Ekonomicznych, członkowie Rady Nadzorczej z Przewodniczącym Janem Wiśniewskim i sekretarzem Włodzimierzem Gumulą na czele oraz przedstawiciel zawierciańskiego duchowieństwa: ksiądz Rektor Bazyliki Mniejszej - Zenon Gajda,, ksiądz Prałat - Kazimierz Bednarski i ksiądz Proboszcz - Grzegorz Cyparski
Wspólna modlitwa, kolędowanie i wzajemne życzenia to nieodłączne elementy tej tradycyjnej już imprezy, imprezy o niepowtarzalnej rodzinnej atmosferze.
Składając życzenia uczestnikom wigilii prezydent Ryszard Mach powiedział min: „Święta Bożego Narodzenia to święta radości, święta rodzinne, święta mówiące o tym co czeka nas w najbliższej przyszłości. Chciałem serdecznie podziękować za zaproszenie na dzisiejsze spotkanie. Jednym z bliższych sojuszników Urzędu Miasta, urzędu prezydenta była i jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiercie. To jedno ze spotkań, które świadczy o tym, że gdy mamy się spotkać w gronie rodzinnym a tej rodziny nie mamy, jesteśmy samotni, to mamy możliwość spotkania się właśnie tu.Za to Panu Prezesowi i Radzie Nadzorczej serdecznie dziękuję”.
Dziękując wszystkim za przybycie Prezes Sokół odczytał list z życzeniami od zawierciańskiej posłanki Anny Nemś, która ze względu na posiedzenie parlamentu nie mogła uczestniczyć w spotkaniu. Jednocześnie zaprosił wszystkich obecnych na 21 spotkanie wigilijne w przyszłym roku.
Wszyscy uczestnicy na zakończenie zostali obdarowani przez organizatorów słodyczami.

Zarząd i Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Zawiercie składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli organizację spotkania.

źródło : zawiercie24.info

02

STY

2012

2968

razy

czytano

sm-zawiercie.pl

Adres

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiercie
42-400 Zawiercie
ul. Pułaskiego 7
NIP: 6490000765

KONTAKT

tel: 32 67 243 50 do 52
fax: 32 67 243 30
e-mail: biuro@sm-zawiercie.pl

KONTAKT

64 LAT SPÓŁDZIELNI

Aktualnościfundusze europejskieO spółdzielniinformacjeWspółpracaOgłoszeniaWyróżnieniaGaleriaKontakt
Oficjalna strona www Spółdzielni Mieszkaniowej Zawiercie.

osób online: 2

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu

SYSTEM ALP VISUAL PLUS |

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN