Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zawiercie

Kolacja wigilijna dla samotnych 2012 r

Strona główna » Aktualności » Kolacja wigilijna dla samotnych 2012 r

wielkość tekstu: A | A | A

20 grudnia 2012 roku Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Zawiercie” w Zawierciu tradycyjnie już od dwudziestu paru lat zorganizowali kolację wigilijną na którą zaproszone zostały osoby samotne i chore.Wigilię przygotowano bardzo reprezentacyjnie w Restauracji „Riva”. Stoły zostały odświętnie przystrojone stroikami, płonącymi świecami , no i oczywiście wigilijnymi potrawami. Uczestnicy kolacji mogli spróbować karpia, barszczyku z uszkami, kapusty z grochem, zupy grzybowej czy kompotu z suszonych owoców. Nie zabrakło też ciast i owoców. 
Zanim goście zasiedli do wigilijnych potraw, pomodlili się wraz z ks. Dziekanem Grzegorzem Cyparskim, ks. Prałatem Zenonem Gajdą i ks. Prałatem Henrykiem Kowalskim. Modlitwa zakończyła się przełamaniem opłatkiem , składaniem sobie wzajemnie życzeń a wszystko to przy akompaniamencie kolęd i pastorałek w wykonaniu Katarzyny Tylmanowskiej z zespołem.
Wigilijną kolację zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście w osobach Pani Poseł na Sejm RP Anny Nemś , Radnej Powiatu Pani Małgorzaty Komendy oraz Pani Grażyny Kazek – wdowy po prekursorze wigilijnych spotkań i wieloletnim Przewodniczącym Rady Nadzorczej S.M.”Zawiercie” Panu Lucjanie Kazku.
Spotkanie wigilijne nie mogłoby się odbyć bez pomocy finansowej sponsorów , dlatego z tego miejsca serdecznie im dziękujemy za ten dar serca wiedząc , że żadne słowa nie oddadzą wzruszenia i wdzięczności malującej się na twarzach zaproszonych osób. 

03

STY

2013

1777

razy

czytano

sm-zawiercie.pl

Adres

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiercie
42-400 Zawiercie
ul. Pułaskiego 7
NIP: 6490000765

KONTAKT

tel: 32 67 243 50 do 52
fax: 32 67 243 30
e-mail: biuro@sm-zawiercie.pl

KONTAKT

65 LAT SPÓŁDZIELNI

Aktualnościfundusze europejskieO spółdzielniinformacjeWspółpracaOgłoszeniaWyróżnieniaGaleriaKontakt
Oficjalna strona www Spółdzielni Mieszkaniowej Zawiercie.

osób online: 2

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu

SYSTEM ALP VISUAL PLUS |

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN