Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zawiercie

SPÓŁDZIELCY TO TEŻ MIESZKAŃCY ZAWIERCIA.

Strona główna » Aktualności » SPÓŁDZIELCY TO TEŻ MIESZKAŃCY ZAWIERCIA.

wielkość tekstu: A | A | A

    WALNE ZEBRANIA CZŁONKÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

                                     "ZAWIERCIE"   2014

            Tegoroczne zebrania podzielone na 6 części odbyły się w szkole nr 9 oraz w szkole nr 3.
           Mimo niezbyt licznej frekwencji porządek obrad został w pełni zrealizowany a przedstawione uchwały oraz wnioski zatwierdzono do realizacji.
          Uczestnicy poszczególnych części walnego zgromadzenia wysoko ocenili przedstawione sprawozdania Rady Nadzorczej oraz Zarządu spółdzielni udzielając 100 procentowego poparcia i akceptacji w głosowaniu. Osiągnięte wyniki oraz przedstawiony w szczegółowych sprawozdaniach poszczególnych członków Zarządu plan działania na 2014 r pozwalają patrzyć  optymistycznie na dalszą działalność naszej spółdzielni.
          Na szczegółowe pytania odpowiedzi udzielił Wiceprezes Ryszard Miszczyk a Prezes Zarządu Stanisław Sokół podkreślał problem wciąż wzrastającego zadłużenia czynszowego mieszkańców. Zwrócił również uwagę na toczące się nieustannie rozgrywki sejmowe w próbie likwidacji spółdzielczości w Polsce.  Omówił trudności we współpracy z władzami i powiatu w projektach proponowanych do realizacji przez Spółdzielnię, takich jak np. budowa kolejnych miejsc parkingowych. Jeśli chodzi o miejsca parkingowe Spółdzielnia jest potentatem w ich realizacji naszym mieście. W latach 2009-2014 zmodernizowała ich 574 oraz wykonała nowe 232 miejsca  , przykład to ulice Wyszyńskiego 12, Paderewskiego 2,4,6.
Szczególnie mocno podkreślono narastające problemy mieszkańców bloków spółdzielczych z płaceniem opłat czynszowych.
Prezes Sokół odniósł się do stanowiska Rady Nadzorczej o udział spółdzielców w zbliżających się wyborach samorządowych. Spółdzielcy w strukturach Rady Miasta to większe zrozumienie i pomoc w kłopotach mieszkańców Zawiercia mieszkających w blokach Spółdzielni „Zawiercie” oraz „Hutnika”
Spółdzielcy to też mieszkańcy Zawiercia. Propozycja Rady Nadzorczej w w/w temacie otrzymała 100% poparcie wszystkich części walnego zgromadzenia. Podsumowaniem każdej z 6 części odbytych zebrań było przyjęcie wniosków oraz udzielenie w głosowaniu 100% absolutorium dla Prezesa Stanisława Sokoła oraz Jego zastępców za zarządzanie zasobami Spółdzielni oraz pracę na rzecz członków Spółdzielni w 2013 roku, udzielając jednoczesnego poparcia oraz mandatu na dalszą działalność w 2014r.

RED.

07

LIP

2014

1945

razy

czytano

sm-zawiercie.pl

Adres

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiercie
42-400 Zawiercie
ul. Pułaskiego 7
NIP: 6490000765

KONTAKT

Zarząd SM "ZAWIERCIE" informuje, iż Spółdzielnia odpowiada tylko na e-maile: - podpisane imieniem, nazwiskiem, adresem i symbolem lokalu dla spraw dotyczących indywidualnych lokali, - podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem dla pozostałych spraw.

tel: 32 67 243 50 do 52
fax: 32 67 243 30
e-mail: biuro@sm-zawiercie.pl

 

KONTAKT

65 LAT SPÓŁDZIELNI

Aktualnościfundusze europejskieO spółdzielniinformacjeWspółpracaOgłoszeniaWyróżnieniaGaleria
Oficjalna strona www Spółdzielni Mieszkaniowej Zawiercie.

osób online: 1

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu

SYSTEM ALP VISUAL PLUS |

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN