Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zawiercie

RAPORT Z KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

Strona główna » Aktualności » RAPORT Z KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

wielkość tekstu: A | A | A

Raport z konsultacji społecznych w związku  z ubieganiem się Spółdzielni Mieszkaniowej "Zawiercie" o dofinansowanie inwestycji polegającej na demontażu, transporcie i unieszkodliwieniu odpadów zawierających azbest z elewacji budynku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Paderewskiego 7 w Zawierciu oraz termoizolacji budynku  w ramach projektu "Demontaż,  transport i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest z elewacji budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ul. Piłsudskiego 65, Dojazd 27 i Paderewskiego 7 w Zawierciu oraz termoizolacja budynków", przewidzianego do zgłoszenia do dofinansowania w ramach działania 5.2.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zawiercie” zamierza usunąć i unieszkodliwić szkodliwe (niebezpieczne) wyroby zawierające azbest znajdujące się na elewacjach 3 budynków, a następnie przeprowadzić ocieplenie tych obiektów.

Konsultacje miały na celu przedstawienie interesariuszom szczegółowych informacji oraz wymianę uwag na temat zamierzonej inwestycji.

Z projektem można było zapoznać się w siedzibie Spółdzielni, przy ul. Pułaskiego 7 w Zawierciu w dniach 07.11.2019 r. - 22.11.2019 r.

Uwagi i opinie można było zgłaszać:

w formie elektronicznej na adres: biuro@sm-zawiercie.pl

lub w formie papierowej na adres: 42-400 Zawiercie ul. Pułaskiego 7.

 

W wyznaczonym okresie konsultacji społecznych w tym temacie nie było żadnych telefonów i zgłoszeń w formie elektronicznej i papierowej.

 

Inwestycja polegająca na  demontażu, transporcie i unieszkodliwieniu odpadów zawierających azbest z elewacji budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ul. Piłsudskiego 65 i Dojazd 27 w Zawierciu oraz termoizolacji ww. budynków była przedmiotem konsultacji społecznych ogłoszonych w dniu 09.11.2018 r. na stronie internetowej Spółdzielni: http://www.sm-zawiercie.pl/aktualnosci/248

 

25

LIS

2019

1203

razy

czytano

sm-zawiercie.pl

Adres

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiercie
42-400 Zawiercie
ul. Pułaskiego 7
NIP: 6490000765

KONTAKT

Zarząd SM "ZAWIERCIE" informuje, iż Spółdzielnia odpowiada tylko na e-maile: - podpisane imieniem, nazwiskiem, adresem i symbolem lokalu dla spraw dotyczących indywidualnych lokali, - podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem dla pozostałych spraw.

tel: 32 67 243 50 do 52
fax: 32 67 243 30
e-mail: biuro@sm-zawiercie.pl

 

KONTAKT

65 LAT SPÓŁDZIELNI

Aktualnościfundusze europejskieO spółdzielniinformacjeWspółpracaOgłoszeniaWyróżnieniaGaleria
Oficjalna strona www Spółdzielni Mieszkaniowej Zawiercie.

osób online: 1

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu

SYSTEM ALP VISUAL PLUS |

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN